Наше коріння в Україні - місці, звідки родом найрозкішніше слов'янське волосся.

Спочатку ми розпочали свій бізнес у 2015 році. У той час ми були невеликим українським постачальником нарощеного волосся, збираючи слов’янське волосся від місцевих донорів і продаваючи його перукарям і професіоналам краси по всій Україні.

Оскільки ми дуже наполегливо працювали, щоб забезпечити найкращу якість і умови для наших клієнтів, вони почали рекомендувати нас своїй мережі. Так ми отримали перші замовлення за межами України – від клієнтів із США, Австралії та Канади.

Ці люди шукали надійного довгострокового постачальника незайманого волосся з України. Ми не лише виправдали їхні очікування щодо асортименту, якості та ціни, але й зуміли їх перевершити. Більшість наших перших міжнародних клієнтів все ще замовляють у нас досі. Це той тип ділових відносин, який ми дійсно цінуємо.

Усе волосся, яке ми отримуємо від наших постачальників, проходить ретельну гігієнічну обробку на наших підприємствах у суворій відповідності до останніх європейських стандартів охорони здоров’я та безпеки. Ми ніколи не використовуємо агресивні хімікати для фарбування волосся, що допомагає зберегти кутикули неушкодженими. Обробляємо та готуємо волосся до найпопулярніших видів нарощування. Вони включають капсули, тэйпи, машинні та ручні треси.

Hair Pro Shop — це динамічна слов’янська компанія з виробництва волосся, що розвивається, і пропонує високоякісні нарощені волосся по всьому світу, які доставляються безпосередньо з наших складів в Україні та Європі. Серед наших клієнтів відомі салони краси, перукарі та майстри з нарощування волосся. Ми завжди відкриті до нових партнерських відносин і можемо запропонувати вам хороші конкурентні переваги з нашими високоякісними ексклюзивними продуктами для нарощування волосся.

ІНВЕСТУЙТЕ У ВОЛОССЯ, ЯКЕ ВАШІ КЛІЄНТИ ЗАКОХУЮТЬСЯ
Наша головна мета — допомогти вам розвивати свій салонний бізнес, пропонуючи чудове слов’янське нарощування волосся, яке сподобається вашим клієнтам.

Усі наші продукти виготовляються вручну з найбільш затребуваних видів нарощеного волосся на ринках США та Канади, мають унікальні характеристики та миттєво впізнаваний вигляд, який неможливо повторити.

Ви можете вибрати серед широкого асортименту слов'янських волосся, які можна замовити на нашому сайті, в тому числі українське незаймане волосся.

Кожен слов'янський пучок, який ми пропонуємо, має свою унікальну текстуру і відтінок кольору. Це те волосся, яке виглядає чудово прямо з коробки, і люди чекають у чергах, щоб отримати його. Наші нарощені волосся мають широкий вибір кольорів (включаючи омбре), довжини, текстури та стилів (включаючи пряме та хвилясте волосся).


Коли ми запустили онлайн-магазин Hair Pro Shop, ми зробили нарощування волосся преміум-класу доступним для покупки не лише для ліцензованих професіоналів краси, але й для роздрібних клієнтів, які хочуть придбати якісне нарощене волосся та хочуть бути впевнені, що отримають 100% справжнє слов’янське волосся. волосся.

✓ ПОСТІЙНА ЯКІСТЬ ВОЛОССЯ – НАШ ГОЛОВНИЙ ПРІОРИТЕТ
Існує безліч підробок, які видають себе за слов’янську компанію з виробництва волосся, хоча насправді вони продають не що інше, як дешеве китайське та індійське волосся, оброблене агресивними хімікатами та кремнієм.

На жаль, це сумна правда про сучасну індустрію нарощування волосся - не так багато компаній пропонують справді оригінальні якісні продукти. Ми пишаємося тим, що є одними з них.

Оскільки ми працюємо здебільшого із салонами краси, ми знаємо, наскільки важливо пропонувати незмінно якісну продукцію – просто тому, що від цього залежить ділова репутація наших клієнтів. Ми сприймаємо цей факт дуже серйозно.

З Hair Pro Shop вам не доведеться витрачати час на пошуки прямих постачальників українського незайманого волосся або витрачати гроші на недоброякісне нарощування волосся від тіньових торговців.

Наша мета як давнього постачальника нарощених волосся в Україні - запропонувати вам швидкий і легкий доступ до 100% натурального слов'янського та російського волосся. Ми збираємо його безпосередньо від місцевих донорів в Україні, щоб забезпечити справжню якість.

Ми віримо, що тільки такий підхід може гарантувати вашим клієнтам максимальне задоволення та місяці довготривалого вау-ефекту щоразу, коли вони дивляться в дзеркало.

✓ ЗАДОВОЛЮЙТЕ СВОЇХ КЛІЄНТІВ
Просто погляньте на продукти, доступні на нашому веб-сайті, і ви побачите, що наше нарощене волосся пропонує найвищу якість, яка не має собі рівних на ринку Америки. Якість, яка задовольнить навіть найвибагливішого косметолога, який шукає слов'янське та російське волосся.

Суворий контроль якості та делікатні методи обробки, які ми використовуємо, дозволяють отримати однорідний колір, довжину, густину та текстуру волосся.

✓ 100% НАЛАШТУВАННЯ ВОЛОССЯ
Оскільки для нас на першому місці задоволеність клієнта, ми можемо запропонувати вам широкий вибір відтінків, текстур і видів нарощеного волосся.

Для тих, хто спеціалізується на злитому нарощуванні волосся, ви будете приємно здивовані, дізнавшись, що ми пропонуємо попередньо з’єднане волосся з мікрозв’язками та кольоровим кератином, щоб відповідати волоссю вашого клієнта. З ними справді приємно працювати!

✓ НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ
Ми займаємося нарощуванням волосся більше 8 років і знаємо достатньо, щоб професійно проконсультувати вас щодо покупки.

Якщо вам колись знадобиться допомога у виборі правильного відтінку чи текстури, ми завжди будемо поруч, щоб допомогти вам. Зазвичай ми відповідаємо на кожне отримане повідомлення протягом 24 годин.

Наші ціни більш ніж конкурентоспроможні, але не настільки конкурентоспроможні, як співвідношення ціни та якості. Коли ви замовляєте українське незаймане волосся, ми гарантуємо доставку вашого замовлення (неважливо, яке воно велике чи маленьке) у найкоротші терміни.

Навіщо витрачати час, енергію та гроші на пошук якісного слов’янського волосся, коли у нас все це є? Hair Pro Shop задовольнить усі ваші потреби у нарощуванні волосся та завжди запропонує щось особливе.